beecity

Роздрібний магазин бджільництва

Інтернет магазин бджільництва “Бісіті”, оптові поставки від турецького виробника. Лише ексклюзивні товари для бджільництва.

Оптовий склад для магазинів бджільництва

Компанія “Бісіті” активно співпрацює з магазинами бджільництва по всій Україні. Завжди найкращі пропозиції та оптові ціни для наших оптових покупців.

Доставка

Оплата

Післяплата – Найпоширеніший спосіб оплати. Ви вносите оплату безпосередньо на поштовому відділенні після того, як оглянули товар. Врахуйте, що деякі служби доставки не працюють або працюють частково з післяплатою, тому в таких випадках доведеться виконувати оплату на картку. Також у деяких випадках за умови великої суми післяплати необхідно буде внести передоплату на картку.

Оплата на карту – Оплата вашого замовлення на картку здійснюється на реквізити (номер карти). Номер картки вам повідомляє наш менеджер або ви можете побачити номер картки для оплати при оформленні замовлення.

Готівковий розрахунок – Ви можете сплатити ваше замовлення безпосередньо в нашому магазині за готівку. При цьому в разі потреби ми можемо надіслати ваше замовлення поштою.

Безготівковий розрахунок – Є можливість оплати ваших замовлень безготівково, детальніше необхідно обговорити з нашими менеджерами по телефону.

Гарантія та повернення/обмін товару

Гарантія на продукцію становить 1 рік. Це базова гарантія від нашого магазину на вироби із пластику/пінополістиролу тощо. В асортименті нашого товару є позиції, які мають свій гарантійний термін, який відрізняється від нашої базової гарантії у велику сторону. Якщо товар має розширену гарантію – це буде зазначено в описі до товару, якщо такої гарантії немає, отже товар має базову гарантію від магазину тривалістю в один календарний рік.

Повернення та обмін товару доступний протягом 14 днів з дня отримання, дата отримання замовлення буде вказана на чеку поштової служби, або якщо ви забирали замовлення з нашого магазину – на товарній накладній магазину Бісіті. Повернення та обмін проводиться тільки у випадку якщо продукція не була у використанні і не схильна до фізичного впливу. Для решти випадків є гарантія.

3
Кошик
oksibaktocid_poloski-800x800
ОКСИБАКТОЦИД (10 пластин)
Цена: 110.00 грн.
- +
330.00 грн.
варроадез
Варроадез 10 смужок
Цена: 129.00 грн.
- +
387.00 грн.